AJANS ERCİŞ
Sesiniz Olmaya Gönüllüyüz

Ali Sunal’dan Cemile Bayraktar’a: Kemal Sunal halktır!

Köşe yazarı Cemile Bayraktar, Türkiye Sineması’nın usta ismi Kemal Sunal’ın rol aldığı filmler hakkında tepki çeken eleştirilerde bulundu. Bayraktar, “Bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük. Bu filmler resmen insanın zekâsına hakaret” dedi.

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan bu eleştirilere Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal cevap verdi. Sunal babasının bu ülke için ne kadar önemli bir değer olduğuna dikkat çekerek ”Cemile Bayraktar babamın filmlerini beğenmiyormuş olabilir çok da önemli değil. Ama bu filmlerin kötü olduğunu halka hakaret olduğunu belirtecek bilgisi nereden acaba? Neyse ya o da hiç önemli değil #KemalSunal sırtını halka dayamış harika bir insandır tek gerçek bu. Kemal Sunal halktır hepimizindir” ifadesini kullandı.

Bayraktar sosyal medya hesabından Sunal’a ilişkin, “Çünkü alternatifi yoktu. Yoksa birkaçı hariç çok iyi yapımlar değiller. Sunal elbette bizim markamız, değerli, rahmet olsun ancak bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük. Bu filmler resmen insanın zekâsına hakaret. Linç için hazırım ama doğrusu bu, beğenmeseniz de” dedi.(DUVAR)

DİĞER HABERLER

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.